Hizmetlerimiz

Propars nedir?

Propars, ticaret yapan her işletmenin kullanabileceği ticareti kolaylaştıran bir programdır. İşletmeleri, her ihtiyaçları için ayrı program kullanmaktan kurtarır, zaman ve para tasarrufu sağlar. Barındırdığı stok yönetimi, ön muhasebe yönetimi, sipariş ve müşteri yönetimi gibi pek çok özellik sayesinde, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamalarını sağlar.


Ne gibi özellikleri var?

Propars’ın Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Ön Muhasebe Yönetimi, E-ticaret Yönetimi, Sipariş Yönetimi, Müşteri İletişimi Yönetimi özellikleri vardır. Her biri oldukça kapsamlı birer modüldür ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.


E-ticaret Yönetimi ne demektir?

İşletmenizde sattığınız ürünleri internete taşıyarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteriye ulaşmanız anlamına gelir. E-ticaret Propars’la çok kolaydır, eğer yanınızda Propars varsa çekinmenize gerek yok. Propars gerekli işlemlerin çoğunu otomatik yapar ve e-ticarette başarıya ulaşmanıza yardım eder.


Propars’la ürünlerim hangi e-ticaret kanallarında satışa çıkar?

Propars’ınız varsa; N11, Gittigidiyor, Sanalpazar, Hepsiburada, Ebay, Amazon ve Etsy gibi pek çok satıcının ürünlerini sattığı en büyük internet pazarlarında ürünleriniz Propars tarafından otomatik olarak tek tuşla satışa çıkar.


Ürünlerimi Propars’a nasıl aktaracağım?

Ürünlerinizin Propars tarafından pek çok internet pazarında satışa çıkması için onları Propars’a sadece bir kez aktarmanız yeterlidir. Bunun için, az sayıda ürünü olan küçük işletmeler, Propars’ın Stok Yönetimi modülünü kullanarak kolayca ürünlerinin girişini yapabilirler. Çok sayıda ürünü olan işletmeler ise ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını Propars’a yükleyip binlerce ürünü birkaç saniyede Propars’a aktarabilirler.


Propars'ı denemek ücretli mi??

Hayır, Propars'ı tamamen ücretsiz olarak 14 gün boyunca deneyebilir, işletmenize getireceği faydaları görebilirsiniz.


Propars kullanmaya nasıl başlarım?

Öncelikle her sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Ücretsiz Dene' butonuna tıklayıp açılan formu doldurun. Formu doldurduğunuzda ücretsiz deneme talebiniz Propars'a ulaşacak ve bir Propars yetkilisi hemen ücretsiz kullanmaya başlayabilmeniz için sizi arayacak.


Deneme süresinde girdiğim veriler, deneme süresi bitince silinir mi?

Hayır, deneme süreniz bitse bile verileriniz siz istemedikçe silinmez, yeniden kullanmak isteyebileceğiniz için Propars’ta saklanır. Böylece satın almaya karar verdiğinizde kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.


Denedim, beğendim, nasıl satın alabilirim?

Yazılı veya sözlü olarak Propars yetkililerinden birine ulaşarak istediğiniz paketleri kolayca satın alabilirsiniz.


Bir paket satın aldım, sonradan değiştirebilir miyim?

Evet, dilediğiniz zaman paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. İşletmenizin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurmanız için Propars'ı aramanız yeterli!